Loading

Ubytovanie v hoteli Hydro Krpáčovo

Bar

Bar

V malebnom prostredí Krpáčovskej doliny na južnej strane Nízkych Tatier Vás očakáva a na Vašu návštevu sa teší HORSKÝ HOTEL HYDRO KRPÁČOVO.

Hotel ponúka ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách s príslušenstvom a v troch apartmánoch pre náročnejších. Celková kapacita predstavuje 108 lôžok.

V priestrannej reštaurácii si môžete pochutnať na špecialitách slovenskej kuchyne, posedieť na letných terasách, v bare alebo spoločenskej miestnosti. V priestoroch hotela je možnosť zahrať si stolný tenis, stolný futbal alebo šípky. Relaxovať pri masáži. Hotel ubytuje aj hostí so psíkmi.

Nechýbajú ani športoviská pre deti, volejbalové ihriská. Večery pri táboráku s hviezdnatou oblohou a voňajúcim horským vzduchom patria k zážitkom na ktoré sa nezabúda.Aktivity

Dovolenkárom, ktorí radi obdivujú krásy nášho Slovenska, ponúkame niekoľko kratších alebo dlhších turistických trás: k jazierku neďaleko hotela s možnosťou vykúpať sa, člnkovať, voľný čas môžete prežiť pri splave Hrona z Lopeja do Banskej Bystrice, výstup na Chopok, Ďumbier, lanovkou zo Srdiečka na Kosodrevinu, alebo prechádzka k Vajskovskému vodopádu. Celoročnú prevádzku má aj Bystrianska jaskyňa a v lete peknou atrakciou je aj Čiernohronská železnička.

Jazero pri hoteli Hydro Krpáčovo

Jazero

V zimnej sezóne je tu možnosť lyžovania v lyžiarskom stredisku Krpáčovo 700 m od hotela. Lyžiarsky areál má 2 vleky umelo zasnežované a upravované s dĺžkou 650, 400, požičovňu lyží, lyžiarsku školu a škôlku, bufet. Areál hotela je vhodný pre lyžiarske kurzy a školy v prírode. Viac informácií o lyžovačke na Krpáčove nájdete na našej stránke v záložke Lyžiarsky areál.

Prístup

Do horského hotela Hydro Krpáčovo sa dostanete z Banskej Bystrice alebo Brezna do Podbrezovej, kde v časti Lopej je odbočka na Dolnú Lehotu. Odtiaľ je hotel vzdialený 10 kilometrov. Presnú polohu si môžete pozrieť na mape na našej stránke v záložke Kontakt.